ЗА ДИЛЪРСКИ ЦЕНИ - 0878 69 58 69
Категории

Клавиатура за лаптоп Toshiba Satellite A200 A205 A210 A215 M200 Сива UK/US

Клавиатура за лаптоп Toshiba Satellite A200 A205 A210 A215 M200 Сива UK/US
Модел: Toshiba Satellite A200 A205 A210 A215 M200 Gray US
Артикулен номер : 60135018 
Наличност: Наличен
27,00 лв.
Кол-во: Купи

 

Съвместима за следните модели лаптопи HP:

Satellite A200 Satellite A205 Satellite A210 Satellite A215

 Satellite M200
 


Layout: US  |  Цвят:    Сив (Gray)


Admin BG - Клавиатура за лаптоп Toshiba